TVORBA WEBOVÝCH STRÁNOK

Vytvoríme Váš web.
Spoločne!

1. Kontakt

Prvý ale najpodstatnejší krok ku Vášmu novému webu. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom tel. čísla +421 918 051 206 , emailom na adresu br@brostudio.sk alebo na Facebooku a to na stránke Brostudio. Všetky potrebné kontakty máte pokope aj na tejto stránke v sekcii Kontakty.

2. Stretnutie

Osobný kontakt nám umožní osobne spoznať váš projekt , ktorý chcete dostať na web. V uvoľnenej atmosfére si povieme o Vašich očakávaniach od vášho webu, o našich možnostiach, a o ďalšom postupe v našom projekte. Z tohto stretnutia si odnesieme kopec užitočných informácií o cieľovej skupine ľudí, ktorú chcete osloviť, o obsahu, ktorým sa chcete na webe prezentovať, a mnoho ďalších informácií o ktorých možno ani netušíte, aké sú podstatné.

3. Cieľe

Po spoločnom stretnutí s Vami spracujeme informácie, ktoré sme na ňom získali. Na zákalde nich preskúmame trh, oboznámime sa s Vašou konkurenciou, porovnáme si vaše očakávania s reálnymi možnosťami. Vytvoríme zoznam konkrétnych cieľov, ktoré od stránky budeme očakávať , ktorý si s vami prejdeme a doladíme posledné detaily. Na základe cieľov takisto určíme úroveň obsahu, naceníme orientačnú cenu web stránky a približný dátum prototypu stránky. Orientačné ceny našich web stránok nájdete v sekcii Cenník .

4. Webdizajn

V tejto fáze vývoja web stránky riešime praktické usporiadanie stránky. Rozmiestnenie aktívnych prvkov, reklamých pútačov, textových polí,... Naše stránky tvoríme na základe vlastného kódu nie cez editory web stránok. Po vyriešení “architektického layout-tu ” prechádzame na Graficko/obsahovú časť - Dizajn/Copywrite. Všetko dokopy vytvorí jeden neoddeliteľný celok, ktorý bude vyzerať i fungovať bezchybne.

5. Testovanie

Po vytvorení si Váš nový web spoločne prejdeme a doladíme zvyšné deatily. Následne ho zavesíme na sieť, a testujeme všetky aktívne prvky, odstraňujeme nežiadúce javy, vylepšujeme samotný chod a doladzujeme drobné nedostatky, až kým práca nie je hotová !

6. Spustenie a odovzdanie webu

Slávnostná chvíľa, kedy celá práca začne prinášať vytúžené ovocie.Váš web je hotový a spúštame ho pod dohodnutou doménou. Do niekoľkých dní ho budú schopné vyhľadať všetky internetové vyhľadaváče ako Google a podobne. V tej chvíli sa môžte rozhodnúť či si web prevezmete a naše cesty sa rozídu, alebo budete ňaďaľej využívať naše služby a necháte svoj web v rukách profesionálov. V prípade ak sa rozhodnete spravovať si svoj web sami, tak vám odovzdáme všetky potrebné dáta aby ste mohli samostatne napredovať na svojich stránkach.

7. Providing - prevádzkovanie

Pre tých, ktorý nemajú čas ani možnosti riešiť drobnosti, ktoré sú potrebné na to, aby stránka fungovala v perfektnej kondícii tu ponúkame možnosť “WEB providingu” . V dnešnom svete sa všetko rýcho mení a preto je potrebné, aby web stránky boli pravidelne “servisované” . Vzhľadom na to, že všetky naše stránky tvoríme prostredníctvom vlastného kódu, tak dokážeme rýchlo reagovať na prípadné komplikácie. Cena providingu je pevne daná v aktuálnom cenníku.

Posledný web projekt

www.ccctech.sk

Webovú stránky CCCtech sme vytvorili na základe požiadaviek klienta: preľadnosť, originalita. Všetko ostatné prenechal klient na nás. Prihliadať sme museli na silnú konkurenciu v tomto odvetvi a práve dizajn a prehľadný obsah stránky dáva tejto firme slušné vyhliadky pri získavaní nových zákazníkov.

Otázky a odpovede

1. Čo ak už stánku mám, ale chcem ju vylepšiť?

V tomto prípade ide o tzv. redizajn stránky. Postup pri redizajne Vašej stránky je v podstate rovnaký ako pri tvorení novej. Po úvodnej analýze určíme či vytvoríme úplne novú stránku pod rovnakou deménou alebo len upravíme detaily ktoré Vám prekážjú.

2.Zakúpil som doménu skôr ako som vás kontaktoval, je to problém?

Nie, nie je. Stránku môžeme priradiť ku akejkoľvek zaregistrovanej doméne.

3. Nemám veľké skúsenosti s "online svetom" a neviem presne čo na webe chcem. Viete mi poradiť?

Samozrejem že áno. Väčšina našich klientov nemá presné predstavy o tom ako má ich stránka vyzerať a čo by mala obsahovať. Po zameraní vašich cieľov, ktoré si spoločne konkretizujeme, vám predstavíme koncept vašej stránky.

4. Chcem si na svoju stránku pridávať vlastný obsah, je to možné?

Áno, je to možné. Záleží to od toho čo všetko a ako často sa na webe bude meniť. Aj na základe toho budeme vytvárať štruktúru vášej webovej stránky.

5. Mohli by ste mi vytvoriť stránku na platforme Wordpress?

Môžeme. Berte však na vedomie že týmto vznikajú limity, ktoré nedokážeme prekonať. To znamená že ak by ste chceli pridať aktívny prvok alebo polohu obrázka niekam, kde to šablóna Wordpressu nedovoľuje, budete sa musieť zmieriť s tým, že to nepôjde. Vzhľadom na to že mnoho vecí týkajúcich sa wordpressu je platených,to môže navýšiť obstarávaciu cenu vašej stránky.

6. Bude možné stránku po istom čase vylepšiť / zmeniť?

Štruktúru našich stránok tvoríme na základe vlastných kódov čo nám umožňuje kedykošvek meniť všetko, čo si len želáte. Záleží to len na vás. Malé zmeny, ktoré nezaberú veľa času a úsilia máte grátis v rámci plateného providingu. V prípade ak pôjde o veľké zmeny a zásahy do štruktúry, tak tie s vami prekonzultujeme a dohodneme ďalší postup.

Orientačný cenník webstránok
Basic
od 199 Eur

-základná webová štruktúra
-elegantná jednoduchá grafika
-minimun aktívnych prvkov (formuláre,..)

Medium
od 499 Eur

-štandartná webová štruktúra podľa klienta
-zaujímavá moderná grafika
-štandartné aktívne prvky (formuláre, emaily,chat)

Premium
od 1999 Eur

-webová štruktúra podľa presných požiadaviek
-najmodernejší ucelený dizajn
-špeciálne aktívne prvky

Providing
8,59 Eur / mes.

-správa web stránky
-aktualizácie
-zmeny jednoduchého charakteru
-opravy

Redesign
od 299 Eur

-grafické
-štrukturálne zmeny
-pridávanie a odoberanie prvkov

Iné
od 0,99 Eur

-špeciálne úlohy a požiadavky klientov v oblasti webových stránok

© 2018 BROSTUDIO